



2 548 ₴
2 038 ₴
Багатофункціональний бак із фіксованою мембраною Elbi DP 24 (24 літра) - Італія

Область застосування:
Характеристики:
Габаритні та приєднувальні розміри:
Великий вибір оригінальних баків Elbi (Італія) в наявності і під замовленням, об'ємом від 2 до 1000 літрів.
Зателефонуйте для безкоштовної консультації 095 234-60-33 (Владислав)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Elbi |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Об`єм | 24 л |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Максимальна робоча температура | 99 град. |
| Розташування гідроакумулятора | Вертикальне (без ніжок) |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 320 мм |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |