
1 170 ₴
1 053 ₴
Змінна мембрана виробництва фірми SEFA (Італія) з хвостом для гідроакумуляторів об'ємом 60/80/100 літрів, з діаметром горловини 90 мм. Мембрана виконана з матеріалу - EPDM і відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам.

| A | B | C | D | F |
| 120 мм | 90ммм | 595 мм | 230 мм | 50 мм |
На кожній мембрані є відповідне маркування "Made in Italy"
Оригінальні італійські мембрани SeFa об'ємом від 2 до 1000 літрів у наявності.
Для безкоштовної консультації телефонуйте 095 234-60-33 (Владислав)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип комплектуючого | Мембрана |
| Виробник | SEFA |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Матеріал мембрани | гума EPDM |
| Допустима температура рідини | від -10°С до + 99°С |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Обсяг гідроакумулятора | 60 - 100 літрів |
| Діаметр мембрани | 120/230 мм |
| Діаметр горловини | 90 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр горловини мембран | 90 мм |