
598 ₴
Оригінальний поплавковий вимикач Pedrollo MC/BC/VX
Для насосів:
ТОВ «Техно-стиль» — це Вигідно, Стабільно і Надійно.
- Офіційний Дилер ТМ Pedrollo c 2008 року
- Гарантія від Виробника 12 місяців
- Авторизований Сервісний Центр TM Pedrollo
- Запчастини для Насосів Завжди в Наявності на Власному Складі
- 100% Позитивних Відгуків
- Відправлення у День Замовлення, Доставка по Всій Україні
Консультація Фахівця - 095 234 60 33
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Нове |
| Довжина кабелю | 40 см |
| Матеріал кабелю | H07RN8-F |
| Робоча температура | 0-50°C |
| Максимальний струм переключаещего контакту | 8 А |
| Напруга живлення | 230В |
| Клас захисту | IP 68 |