

45 760 ₴
33 405 ₴
Насосная станция Pedrollo DG-BLU 5. Мощность 1.1 кВт, производительность до 130 л/мин (7.8 м³/ч). Напор до 60 м.
Pedrollo DG-BLU 5 - автоматична установка водопостачання (бустерна станція) з інвертором, що складається з високоефективного самовсмоктувального багатоступінчастого електронасоса, гідроакумулятора, датчиків тиску та потоку, зворотного клапана.
Pedrollo DG-BLU 5 - компактна, безшумна та високопродуктивна насосна установка призначена для роботи на з частотами живлення 50 Гц і 60 Гц. Ця компактна установка вирізняється вдосконаленим електронним інвертором, який інтелектуально керує системою: – підтримує постійний тиск в системі, регулюючи швидкість насоса відповідно до витрати води; – контролює гідравлічні та електричні робочі параметри та захищає насос від несправностей; – підлаштовуєтья під будь-яку систему постачання води під тиском, включаючи ті, що вже експлуатуються; – обмежує пусковий і робочий струми для більшого – енергозаощадження



ООО «Техно-стиль» — это Выгодно, Стабильно и Надежно.
- Официальный Дилер ТМ Pedrollo c 2008 года
- Гарантия от Производителя 12 месяцев
- Авторизированый Сервисный Центр TM Pedrollo
- Запчасти для Насосов Всегда в Наличии на Собственом Складе
- 100% Положительных Отзывов
- Отправка в День Заказа, Доставка по Всей Украине
Консультация Специалиста - 095 234 60 33
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pedrollo |
| Страна производитель | Италия |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Максимальная пропускная способность | 7.8 куб. м/час |
| Максимальный напор | 60 м |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | 0 град. |
| Потребляемая мощность (W) | 1.1 кВт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Вес | 16 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 236 мм |
| Длина | 398 мм |
| Высота | 345 мм |